Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,60 zł , zmiana od tamtej pory: -12,53%

Wyniki za I kwartał 2023

Zgłoś do moderatora
Drakoński program oszczędnościowy, podwyżki cen towarów i produktów, zapowiedziana konsolidacja Spółek pozwalają utrzymywać się jeszcze na powierzchni. Ale mniejsze przychody ze sprzedaży (ogółem o 15,5 %) szczególnie w Polsce o 25 % i grupie Zachód (waży najwięcej w Grupie) o 14,2 % dobrze na przyszłość nie wróżą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA 1,37% 74,00 2023-11-28 10:54:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.