Forum Giełda +Dodaj wątek

wyniki za 3Q

Zgłoś do moderatora
i sa wyniki za 3Q.
dostepne tutaj: http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_main_content_start=show&ncc_index=PNR&id=11973&id_tr=4

zysk netto w 3Q wyniosl 115 tys. zl. w stosunku do straty w 3Q 2009 na poziomie 89 tys. zl.

przychody w 3Q 2010 wyniosly 1225 tys. zl, a w 3Q 2009 zaledwie 364 tys. zl, wiec mamy wzrost o ponad 230%.

"Poprawa wyników zanotowana została również w segmencie zarządzania nieruchomościami, realizowanym przez podmiot w 100% zależny od Spółki - PROSPECTOR Sp. z o.o. (PROSPECTOR).
Przy zwiększeniu wielkości zarządzanej w trzecim kwartale 2010 roku powierzchni o 14% w stosunku do analogicznego okresu 2009 roku, PROSPECTOR osiągnął wzrost przychodów ze sprzedaży o 38% oraz wzrost zysku netto o 220%. Obecnie Spółka nie konsoliduje wyników. Spółka rozważa konsolidację wyników począwszy od 2011 roku."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARAMUS 1,20% 1,98 2019-12-27 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.