Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: -34,32%

wyniki za 2019 a dywidenda

Zgłoś do moderatora
witam wszystkich ubranych w akcje opteamowcow!
co powiecie o wynikach za 2019?- jest sila - 54k zysku ze sprzedaży za 2019, śmiech po prostu! przy 59mln obrotu, czyli rentowność na poziomie 0,09% - firma do odstrzału naturalnego przez rynek.
zysk netto zrobiony tylko poprzez inżynierię finansowa.
buahahaha .,,....

a tu coś dla tych co czekaja na dywidende:
https://biznes.interia.pl/firma/news-koronawirusowy-vis-maior-czy-w-zwiazku-z-pandemia-przedsiebi,nId,4392538

pomyślcie przez chwile, co to oznacza..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -1,03% 14,45 2021-12-03 16:26:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.