Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,00 zł , zmiana od tamtej pory: -44,50%

wyniki za 2015

Zgłoś do moderatora
skonsolidowany RZiS za 2015:
zysk/strata z działalności gospodarczej = - 9,8 mln zł
zysk/strata netto = - 9,8 mln zł
zysk/strata netto = 16,8 mln zł

Skoro na wyniku z dział. oper. i wyniku brutto jest taka duża strata, to w jaki sposób na wyniku netto jest taki duży zysk??????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
I2DEV 0,91% 11,10 2021-01-22 15:05:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.