Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,89 zł , zmiana od tamtej pory: -67,20%

wyniki za 1Q

Zgłoś do moderatora
wkrótce wyniki. Na co liczycie?
 Może to zabrzmi absurdalnie, ale będę zadowolony jeśli okaze się, że spółka nie straciła w 1Q więcej niż 1,7-2 mln zł. Zresztą chyba każdy kto tu jest, jest raczej gotowy na najgorsze jeśli chodzi o najbliższy raport (wystarczy spojrzeć, jak w 1Q radziła sobie konkurencja, szczególnie w marcu, a tu (tj. w 1Q 2016) dochodzi jeszcze znacznie mniejsza liczba sklepów niż w 1Q 2015 i problemy z kapitałem obrotowym i zatowarowaniem sklepów kolekcją wiosna-lato.
Dobrze by było, żeby Zarząd w raporcie coś więcej powiedział o sytuacji spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 2,48% 0,62 2020-04-03 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.