Jaki wpływ ma obsługa zdalna na zyski spółki widać na wynikach SIMPLE
zysk netto wzrósł o prawie o 100% r/r
Na tle wyników SIMPLE widać, że inne spółki wypadają bardzo blado.
Czy inwestycja w duże spółki jak DW jest opłacalna ?
Czy nie lepiej inwestować w mniejsze, które systematycznie mają wzrosty ?
Jaki musiał by być wynik na DW aby usprawiedliwić taką cenę akcji ?
Jaki jest argument za inwestowanie w DW ?
Taka spółka jak SIMPLE, jest jeszcze tania, dyw. wypłacane systematycznie ze stałym i pewnym wzrostem.
Ktoś jest wstanie napisać jaki jest powód inwestowania w DW ?