Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,00 zł , zmiana od tamtej pory: 9,13%

Wyniki 3Q, Przychody +45% rdr, zysk oper. +191% rdr

Zgłoś do moderatora
Rewelacyjny raport za III Q 22!

Cyt. za CEO: Pierwszy raz w historii Brand24 zanotowaliśmy ponad 1 mln zł kwartalnego zysku operacyjnego. Wzrost o 191% rok do roku! Przychody spółki w 3 kwartale wzrosły z 4 mln do 5,8 mln zł (wzrost o 45%). Brawo dla Załogi! Konsekwentny rozwój produktów daje efekty, a dopiero się rozkręcamy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BRAND24 -1,57% 25,10 2023-03-20 13:42:15