Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,57 zł , zmiana od tamtej pory: -61,46%
ciekawe co zafunduje nam spółka w raporcie za 3Q.
Jak już wiemy z ostatniego komunikatu Monnari, spółka postrzegana jako jedna z najlepiej radzących sobie na rynku odzieżowym zaskoczyła negatywnie wskazując na pogodę w 3Q (zbyt ciepłą).
Branża obuwnicza jest niestety jeszcze bardziej wrażliwa na pogodę niż typowa odzieżówka...
Do tego zamknięto chyba 2-3 salony w tym okresie, więc pewnie i na przychodach to się odbije jeszcze bardziej.
Zatem obawiam się, że szykuje nam się jeszcze zimny prysznic w postaci raportu za 3Q. Niemniej spółka od lat zapewnia nam co kwartał zimny prysznic, więc już chyba rynek się do tego przyzwyczaił. Mam przynajmniej taką nadzieję.
Teraz i tak kluczowy będzie okres wyczekiwania na informacje ze strony zarządu w sprawie pozyskania kapitału

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 21,00% 0,60 2020-03-30 15:09:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.