Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,30 zł , zmiana od tamtej pory: -7,91%

Wyniki 22.09

Zgłoś do moderatora
W środę wyniki, jakie oczekiwania? Ceny ołowiu, kurs dolara i sytuacja na rynku motoryzacyjnym sprzyjają (slaba dostepnosc nowych aut powoduje dluzsza eksploatację starych a co za tym idzie nieplanowane wymiany np aku- wyniki intercars, autopartnera to potwierdzaja). Jedyna niewiadomą zdaje się być postawa zarządu i ewentualne sztuczki księgowe. Obstawiam wzrost kursu do 28-29 zł po raporcie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORZBIALY 0,00% 23,30 2022-05-27 16:49:08