Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,51 zł , zmiana od tamtej pory: 16,56%

Wyniki 2017 r.

Zgłoś do moderatora
Wczoraj wyników sprzedaży lokali za kwiecień nie opublikowali - będą więc dziś. 

Wiadomo, że będą dobre - bo wyniki z 2016 r. łatwo teraz bić i to kilkukrotnie. 

Natomiast ja z ogromną uwagą śledzę gwałtownie rosnącą liczbę podpisanych umów przedwstępnych/deweloperskich - bo ta jest swego rodzaju sprzedażą przyszłą, odłożoną. A umów tych JHMDev podpisuje znacznie więcej niż na bieżąco sprzedaje, co zapewne jest wynikiem faktu, iż nowe lokalizacje spółki stosunkowo niedawno weszły do oferty. 

Nie rozumiem tylko dlaczego podtrzymywana jest super ostrożna prognoza sprzedaży (tylko!) 300 lokali w 2017 r. - w/g mnie będzie to liczba między 400 a 500 ! Bo przecież sprzedać w roku 300 lokali mając po I kwartale sprzedane 67 i podpisanych już 258 umów, to... żadne osiągnięcie. A dojdą jeszcze nowe lokalizacje... 

Mirbud chwali się każdym kontraktem i na każdym kroku... a JHMDev siedzi cichutko (zaprzestał nawet publikowania comiesięcznych raportów sprzedażowych w serwisach gospodarczych) - pomimo, że segment deweloperki mieszkaniowej idzie mu rewelacyjnie, jak nigdy dotąd... 
Segment najmu, czyli Marywilska zresztą też dochodowo wygląda świetnie a po oddaniu Wodnego Parku powinna się poprawić o jeszcze jakieś 25%... 

A już 11 maja będziemy mieli raport JHMDev-u za I kwartał 2017 r. !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JHMDEV 0,00% 1,76 2019-12-16 16:23:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.