Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,98 zł , zmiana od tamtej pory: 79,80%
No i są, drugi kwartał również super ponad 300 tyś zysku, w pierwszym spłacili pożyczkę za 330 i dlatego było lekko na minusie. Od poniedziałku północ. Historyczne szczyty w okolicach 3 zł jak najbardziej realne
  • Wyniki Autor: ~Lesław
  • Re: Wyniki Autor: ~LOP
  • Re: Wyniki Autor: ~Kamilooo
  • Re: Wyniki Autor: ~Moc
  • Re: Wyniki Autor: ~Znawca
  • Re: Wyniki Autor: ~Lesław

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MADKOM -0,56% 3,56 2021-07-30 13:00:17