Juz niedługo SFD opublikuje wyniki, pytanie czy uciekać przy w sumie niezłym kursie patrząc na ostatni rok.
Czy kupować, bo w końcu pojawiać się będą zyski?
Jedno jest pewne, od jakiegoś czasu dzieje się, obroty rosną, pniemy się do góry, ciekawe co tu się rozgrywa