Sądzę, że wyniki za trzy kwartały są OK patrząc na to co było a co jest i jak spółka zaczyna wychodzić na prostą a to musiało kosztować. Szczególnie bardzo mnie cieszy zysk operacyjny prawie 10 mln. Widać efekty nowej strategii - nowe produkty, nowa strona. Widać produkty w sklepach - w każdym kiosku są min. 2 produkty. Jestem optymistą na przyszłość. Ja swój pakieci trzymam. Pozdrawiam. Olo