Witam Akcjonariuszy po dłuższej przerwie! Tak jak obiecałem, po podaniu wstępnych wyników przez Plus500, podjąłem się zrobienia kalkulacji dla XTB. Pomogły mi w tym tabelki Leonidasa. Dla niewtajemniczonych dodam, ze Tabelki Leonidasa to takie podstawy do liczenia zysków XTB. Porównać to można do znaczenia układu okresowego pierwiastków w chemii. A zatem, uwzględniając wiele zmiennych oraz przede wszystkim wyniki Plus500, uważam ze może być nieciekawie…. Jutro robię ewakuacje zanim zacznie się prawdziwa zwala. Pozdrawiam