Forum Giełda +Dodaj wątek

wykup akcji od +KARKOSIKA+

Zgłoś do moderatora
Gwóźdź do trumny. Z przeciekow wiadomo ze wyrolowani czują sie inni akcjonariusze wtym Paged.
Mikrosfera nie wypaliła ... Objęli tylko 15% akcji... Pozostale 25%.... KOLESIE..... oto caly biznes. Karkosik zrowna to towarzystwo rowno z ziemią. W grudniu mają odkupic od niego za 5 mln akcje. A kasy brak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RUBICON -0,68% 0,58 2020-02-20 10:37:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.