Forum Giełda +Dodaj wątek

wyjscie z projektow

Zgłoś do moderatora
bolesne ale sluszne przy obecnym stanie finansow spolki. podstawowy blad to powiem brutalnie " dymanie inwestorow od pocaku istnienia firmy" ...emisja zakonczyla sie klapa bo inwestorzy zostali oszukani z 2 pln na 0,4 to 80% straty - tego sie nie wybacza.

pytanie do Prezesa na czym PSF chce teraz zarabiac?

bo pozostale projekty sa zupelnie w lesie

DOCS4YOU, POQAD oraz QR SHOPER.. nawet strony internetowe tych projektow nie dzilaja .. nie mowiac juz o kanalach sprzedazy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.