Forum Giełda +Dodaj wątek

wyjaśniam co się dzieje

Zgłoś do moderatora
....cały NC troszkę się skorekcił a wystraszonym leszczom zaczęły puszczać zwieracze.

Bez dwóch zdań jest to jedna z najbardziej perspektywnicznych spółek a mądrzy po cichu teraz biorą bo dostali promocję z rynku.

Nie ukrywajmy...większość tu obecnych obkupiła się znacznie powyżej 4 zeta...jest tylko garstka tych co wzięła poniżej tej kwoty.

No ale szanuję intencje naganiaczy na spadki bo przecież w ich interesie jest kupić jak najwięcej po najmniejszym kursie.

Nie zdziwcie się jednak, jeśli wkrótce odjedzie wam pociąg - ja wam wtedy pomacham bez tęsknoty :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INNOCOMM -8,51% 0,86 2016-12-21 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.