Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,60 zł , zmiana od tamtej pory: 77,91%
Cała ta firma to jedna wielka wydmuszka, obrót rośnie, zysk i rentowność leci na łeb na szyję. Poza tym kilka utopiony inwestycji 
sprawiło że wszytkie zdrowe działy tyrają aby opłacić nadęte imperium p. Prezesa sp. giełdowej.

Osobiście trzymał by się z daleka i już współczuję ewentualnemu inwestorowi zagranicznemu jeśli jakikolwiek się znajdzie.

  • wydmuszka Autor: ~wewnętrzny
  • Re: wydmuszka Autor: ~Zbyszek
  • Re: wydmuszka Autor: ~inwestor_labo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LABOPRINT 0,00% 15,30 2022-01-21 09:58:34