Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,00 zł , zmiana od tamtej pory: 3,33%

wycofanie z giełdy w jak najszybszym terminie

Zgłoś do moderatora
właściciele, dyrektorzy z ukrainy będą kupować teraz kolejne ogromne połacie ziemi na ukraińskich stepach, nie maja kasy na skup resztówek akcji, poza tym może liczą że kurs spadnie poniżej 10 zł i nie chcą przepłacać po obecnym kursie który jest o wiele za wysoki jak na polską giełdę gdzie panuje bessa, jutro lecimy na 17 zł i coraz niżej i niżej a wtedy taniej zbiorą resztówki akcyjek a mają ich obecnie 83%

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROLIGA -3,07% 18,60 2020-02-19 16:03:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.