Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,10 zł , zmiana od tamtej pory: 49,50%

Wycofanie z giełdy

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/OEX-Rozwiazanie-zawartego-przez-Spolke-i-niektorych-jej-akcjonariuszy-porozumienia-majacego-na-celu-doprowadzenie-do-wycofania-akcji-Spolki-z-obrotu-na-rynku-regulowanym-8280125.html

Dobrze rozumiem, że spółka zostaje na giełdzie? :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OEX 2,27% 45,00 2023-12-07 10:33:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.