Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,47 zł , zmiana od tamtej pory: -42,24%

wycena realna

Zgłoś do moderatora
16 marca dowiemy się ile tak naprawdę straciła spółka na kupnie pustych złóż, lipnych licencji, braku wydobycia w Senegalu. Z obliczeń wynika że ponad 500 mln. zł. a może więcej. Wycena spółki przez bank na pod 17 zł jest zbyt łaskawa. Może w tym banku pracuje współpracownik Polic ten od wabienie jeleni.
  • wycena realna Autor: ~janusz
  • Re: wycena realna Autor: ~xm

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLICE 1,64% 12,40 2020-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.