Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,70 zł , zmiana od tamtej pory: 66,90%
biorąc pod uwagę C/Z na poziomie 7,2 i C/WK poniżej 0,7 oraz stabilne wyniki uzyskiwane przy wojnie cenowej
to cena wydaje się atrakcyjna. Czy są jakieś ukryte zagrożenia? kurs za bardzo nie zareagował na wyniki, chociaż wydają się dobre

  • wycena AB Autor: ~tom55
  • Re: wycena AB Autor: ~muub

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL -0,62% 47,90 2022-05-25 12:06:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.