Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,55 zł , zmiana od tamtej pory: -12,73%

Wybór nowych członków rady nadzorczej

Zgłoś do moderatora
4. Wybiera się trzech następujących Członków Rady Nadzorczej:4.1 Wybiera się Anna Jõemetsna stanowisko członka rady nadzorczej spółki na okres pięciu (5) lat. Kadencja i mandat zaczynają się z dniem powzięcia uchwały.4.2 Wybiera się Andrei Prakopchyk na stanowisko członka rady nadzorczej spółki na okres pięciu (5) lat. Kadencja i mandat zaczynają się z dniem powzięcia uchwały.4.3 Wybiera się Alexey Petrov na stanowisko członka rady nadzorczej spółki na okres pięciu (5) lat. Kadencja i mandat zaczynają się z dniem powzięcia uchwały.4.4 Przyznaje się każdemu członkowi Rady Nadzorczej wynagrodzenie roczne w wysokości 5.000 Euro. Wynagrodzenie będzie wypłacane kwartalnie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RESBUD 3,90% 0,48 2020-02-24 15:08:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.