Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  31,70 zł , zmiana od tamtej pory: 32,18%

Wybor należy do Cb

Zgłoś do moderatora
Ja już trafiłem na prace w domu. Dużo czasu robi swoje. Dzięki temu znalazłem ciekawa spółkę teelliiaannii t L v. Spolka o niesamowicie twardym podłożu. Wykres stabilny, żadnych rajdów w dol... papier trzymaja mocne ręce! Spółkę obserwuje od tygodnia, kupiłem w czwartek i to była dobra decyzja. Kurs idzie w górę i myśle ze jest to spowodowane kolejnymi obostrzeniami, które zmuszają nas do siedzenia w domu. Spółka zajmuje się importowaniem gruzińskich win do PL. Poczytajcie i pomyślcie gdzie chcecie ulokować swój kapitał. Ja jestem zawsze nastawiony na zysk:) pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPONEO.PL -0,71% 41,90 2021-01-28 12:46:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.