Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,20 zł , zmiana od tamtej pory: 152,38%

Wwa - Wawer Lk7

Zgłoś do moderatora
czy ZUE bedzie szło pod ręke z TRAKCJA przy realizacji tego kontraktu ?
śmiesznie mała róznica z licytacji, ułamki promila....

4. TRAKCJA S.A.
Al. Jerozolimskie 100 II p.
00-807 Warszawa
Całkowita cena brutto: 519 500 000,00 PLN

11. ZUE S.A.
ul. Kazimierza Czapińskiego 3
30-048 Kraków
Całkowita cena brutto: 519 549 000,00 PLN

link do zawiadomienia o wyborze oferty
https://platformazakupowa.plk-sa.pl/repository/download/1610700917764Esltbb0Mp2jhaMVuR9B

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZUE -0,47% 10,60 2025-10-16 16:23:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.