Forum Giełda +Dodaj wątek

wtorek - chwila prawdy

Zgłoś do moderatora
no kto by przypuszczał, że taki kurs... a chętnych do sprzedaży ze świecą szukać. Tylko PZU AM wypuszcza po 400-500 szt. akcji.
a wyniki z pewnością będą słabsze niż rok temu... ;)
po sprzedaży we wrześniu GIGAseniora został zrzucony balast wyników (skonsolidowanych), zostają jednostkowe - pytanie czy znacznie lepsze po górce kursu euro...
do następnego razu - tj. wtorkowego wieczora
  • wtorek - chwila prawdy Autor: ~nicpoń

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERESA 1,05% 15,36 2015-12-23 11:23:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.