Autor | ~as [89.228.23.*] 2013-03-13 08:48
Zobacz wątki dotyczące Fachowcy.pl
Zobacz profil Fachowcy.pl
dzisiaj wychodzę z BGE i biorę DEPEND !!!
W tym dniu brał po 0,36zł i jak na fachowcach znowu jest w plecy. Jeszcze jedna rada, ten prymityw o kilkunastu nickach nie jest godzień aby wdawać się z nim w jakąkolwiek polemike.ł