To już wiemy po co ktoś zainwestował ostatnio 100k zł w zakup akcji Comeco!
https://www.bankier.pl/wiadomosc/COMECO-S-A-Rozszerzenie-dzialalnosci-obrot-drewnem-7752713.html
Nikt nie chce sprzedawać akcji poniżej 30 gr - nawet kilku sztuk. Na sprzedaży też nie ma szału. Gdyby ktoś chciał teraz kupić tak ze 100k akcji, to musiałby wywindować kurs powyżej 1 PLN. Ojjjj..., czuję, że teraz jest ostatni moment żeby kupić jeszcze kilka akcji za cenę z "zerem" z przodu, bo po nowym roku "jedyneczka" na początku chyba się należy :)
Jeżeli potwierdzą to w wynikach, to......................., sami sobie dopowiedzcie :)