Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,99 zł , zmiana od tamtej pory: -94,13%

Wszystko pięknie . . . hmmm

Zgłoś do moderatora
Patrząc na ostatnie komunikaty i aktualności prezentowane przez firmę na ich stronie wydaje się, że ta spółka jest na dobrej prostej i obranym właściwym kursie. Same hasła podane w aktualnościach z 08.01.2015 o tym świadczą - udany rok, rekordowy kwartał, plus dodatkowo zakupy dużych ilości ziemi. Generalnie wszystkie komunikaty na plus, ani jednego negatywnego. Jednakże w żaden sposób nie przekłada się to na zainteresowanie spółką.

Ostatnie wolumeny sprzedaży są na poziomie zakupów w zieleniaku, lub na pobliskim bazarku.

Ciekawe co musiałoby się wydarzyć na tej spółce, aby rozpoczął się jakiś nawet minimalnie przyzwoity handel i nie mam na myśli, że komuś popuszczą zwieracze i zaleje wszystkie zlecenia zakupu, a i tak jest ich mało.

Jakieś pomysły?

Pozdro

Bozno

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 0,00% 0,41 2021-09-15 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.