spolka ma juz razem ponad 500 000 swoich akcji.
I nie chodzi tu o ulice,spolka wczesniej wyraznie podala,ze skupione akcje moga zostac :
a) umorzone b) odsprzedane komus innemu.
ten drugi wariant jest gorszy,bo nabywaca musi miec przeciez mozliwosc zarobku,wiec jesli wybiora odsprzedaz,to beda trzymac cene nisko.