Wszyscy to wiedzą ze społka ma teraz piekne wyniki i zyski to jest w cenach. Rybek boi sie ze w Polsce beda podobne regulacje jak w Hiszpanii dlatego sie to dzieje ale czy są juz te regulacje?… nie!, czy spolka straciła wszystkich obecnych klientow w Hiszpanii… nie ! co wiec sie stało? No Nic. To co widzimy to reakcja na obawy moze i słuszne moze nie ale jezeli drugi kwartał bedzie ok 180mln zysku to juz bedzie ponad 500mln zysku to fakt. I pewnie dywidenda podobna do tegorocznej jest mozliwa.
Co wazne dzisiaj wig20 spada XTB dobrze zarabia teraz i to cieszy to spółka na spadkowy czas która juz teraz gdy jest stabilnie robi mega zyski wyobrazcie sobie jakie zyski moze miec jak rynek sie obsunie:)))
Polacy nic sie nie stało :)))