Już dawno nie miałem takiego przyrostu wartości portfela. Jeszcze raz gorące podziękowania dla sprzedających a szczególne podziękowania dla wspaniałych inwestorów którzy oddali mi swoje "bezwartościowe" akcje poniżej 4zł Współpraca z Wamii to czysta przyjemność !!!!