Forum Giełda +Dodaj wątek

Wrzesień, październik miesiące mega wszrostów na ATM. Sprawdź!!

Zgłoś do moderatora
Operator systemu mPay zrezygnował z NewConnect. Rozmawia za to z prywatnym inwestorem

— Obecnie toczą się rozmowy. Mam nadzieję, że ich efekt będzie znany we wrześniu — powiedział „Rz” Henryk Kułakowski, prezes zarządu mPaya. Spółka nie chce zdradzić, kto jest potencjalnym inwestorem. Do inwestycji w polski rynek mobilnych płatności przymierza się m.in. rodzimy fundusz Business Angels Seedfund.

mPay na rozwój swoich produktów potrzebuje jeszcze 20-25 mln zł. Spółka uruchomiła system płatności za pośrednictwem telefonów komórkowych, dostępny dzisiaj w sieci Plus i Play. Płacić można m.in. w restauracjach, automatach sprzedażowych, czy za parkowanie.

Jak tylko dojdzie do podpisania umowy z inwestorem spółka zapewne odnotuje duże wzrosty. Sądząc po aktualnych wynikach oraz analizie kursu ATM spodziewam się wzrostów o 25-35 %.

Pozdrawiam Alexn.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATM -3,20% 12,10 2020-07-01 13:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.