Forum Forex +Dodaj wątek
NO to masz tutaj dopasowane kreski :) ale poki pod zerwona dalej spadkowo :P:P:P

http://stooq.pl/q/a/?s=usdjpy&i=60&u=ccizxfe6qgzvqlzso7146411

jak wyjda to zrobia twje:) czyli 123