Forum Forex +Dodaj wątek

Re: USDJPY==KROTKA

Zgłoś do moderatora
do sierpnia PAYROLSY JPY powinien się osłabiać a Ty dopasowuj kreski :) , zaczęła się letnia hossa na indeksach i potrwa jeszcze 2-3 tygodnie :)
  • USDJPY==KROTKA Autor: ~spain
  • DLUZSZA.,, Autor: ~spain
  • Re: USDJPY==KROTKA Autor: ~wredny
  • wredny Autor: ~spain
  • ida na Autor: ~bax
  • Re: ida na Autor: ~spain
  • Re: ida na Autor: ~wredny
  • wredny Autor: ~spain
  • Re: wredny Autor: ~wredny