Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,41 zł , zmiana od tamtej pory: 2,45%

Wprowadzenie do obrotu akcji serii L

Zgłoś do moderatora
Ktoś zauważył aktualizację ws dopuszczenia na stronie www spółki?

Na dzień 19 maja 2023 Emitent prowadzi prace nad wprowadzeniem Akcji Serii L do obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect. Akcje zostały prawidłowo zarejestrowane w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych. Po spełnieniu wymogów formalnych GPW, i po publikacji aktualnego finansowego raportu rocznego skonsolidowanego za rok 2022, zostanie złożony wniosek o wprowadzenie Akcji do obrotu w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect. Emitent przewiduje, że złoży wniosek na przestrzeni czerwca 2023, czyli po publikacji raportu rocznego.  

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BTCSTUDIO 0,00% 0,42 2023-11-29 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.