Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,53 zł , zmiana od tamtej pory: 54,90%

Worek z zmówieniami się rozsypał ?

Zgłoś do moderatora
Nowe info - i to jakiej wartości !

https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=139625&title=Informacja+o+pozyskaniu+znacz%C4%85cego+zam%C3%B3wienia+przez+Madkkom+SA.

Zarząd Madkom SA informuje, że w dniu 10 maja 2018r. podpisał umowę na realizację zamówienia na rzecz Urzędu Miasta w Wałbrzychu.

W ramach umowy z Urzędem Miasta Wałbrzych. zostanie dostarczony SIDAS EZD i SIDAS CU - portal e-Usług dla mieszkańców i przedsiębiorców. Nasi specjaliści wdrożą dostarczane systemy, opracują i uruchomią usługi elektroniczne i repozytorium danych oraz przeprowadzą szkolenia pracowników Urzędu Miasta Wałbrzych z zakresu dostarczanych rozwiązań informatycznych. Wartość kontraktu dotyczy tylko licencji i usług dostarczanych przez Emitenta i wykonywanych na rzecz Klienta, kontrakt nie przewiduje dostaw towarów lub usług obcych.

Wartość zamówienia: 1 632 825,00 zł

Jak będzie z tym Madkomem ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM -5,95% 2,37 2022-05-17 16:33:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.