Kto handluje tymi akcjami przy wolumenie 6100 sztuk i zakresie cen 18.6 do 18.7 ?
Desperat więcej wydaje na prowizję lub zużywa darmowy limit.
Nie rozumiem że po dwóch stronach są co kupują i sprzedają, defacto bawiąc się. Większość trzyma, a spekulacja weszła przy min
18.5 więc już jej tu nie powinno być.