Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  472,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,12%
Zostały wprowadzone kolejne obostrzenia, ludzie muszą zostać w domu- każdy wie jak było w marcu i jak giełda zareaguje . Kto zdąży upłynnić akcje nie straci wszystkiego. Pod tego całego covida można spojrzeć na spółkę teelliiaannii. Zajmują się importem win gruzińskich( bardzo dobre). Kolacja w domu świece i winko. Poczytajcie i sami oceńcie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ZYWIEC 0,63% 482,00 2021-09-23 09:11:04