Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,00 zł , zmiana od tamtej pory: 16,47%

wola brac po 70zl jak x lat temu trudno ich sprawa ja mam po 17zl juz

Zgłoś do moderatora
Czekam na 70 teraz powinno byc znacznie szybciej C/Z 3 podobnie miala niedawno Agroliga czy Asbis, Arctic i urosly w krotkim czasie po 300% :) leszcze zawsze na gorce beda kupowac taki juz ich urok hehe :P :DDD fajnie jak by dali jeszcze dokupic taniej im nizej tym lepiej tym wiekszy zyskna koniec roku jak odbije porzadnie 300-500% sie wyciagnie zysku znow brawo i to liczac od tej ceny dzisiejszej, a jak dadza kupic nizej to wiekszy zysk wiadomo kazdy to wie kto siedzi kilkanascie lat na gieldzie i wie co oznacza c/z 3 i mniej takich okazji juz prawie nie ma na gieldzie sposrod ponad 500spolek! :DDD
  • wola brac po 70zl jak x lat temu trudno ich sprawa ja mam po 17zl juz Autor: ~spekulant
  • Re: wola brac po 70zl Autor: ~miro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
REMAK 0,00% 19,80 2021-10-22 16:48:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.