Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,20 zł , zmiana od tamtej pory: -15,00%

wojna wojna a siać trzeba

Zgłoś do moderatora
Gospodarstwa wchodzące w skład holdingu rolnego KSG Agro rozpoczęły siew słonecznika na łącznej powierzchni 7,3 tys. ha. W tej chwili obsiano już 700 hektarów.

Siew odbywa się przy jednoczesnym stosowaniu nawozów mineralnych i herbicydów doglebowych. Do gleby wprowadzane są nasiona takich producentów jak Syngenta, Limagrain, Euralis.

Podczas kampanii siewnej użyto trzech kompleksów siewnych John Deere DB 55.

„Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani warunkami pogodowymi, w jakich odbywa się siew”, komentuje Dmytro Jemelczenko. - Dostarczanie wilgoci do gleby jest wystarczające. Ciepło od początku maja sprzyja efektywnym wysiewom na przyjazne, wysokiej jakości plony słonecznika.”
https://agropravda.com/news/agrobiznes-life/20179-ksg-agro-rozpochav-posivnu-kampaniju-sonjashnika

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO 0,00% 1,87 2023-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.