Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,00 zł , zmiana od tamtej pory: 48,00%

Wnioski do wzrostów JDB

Zgłoś do moderatora
Po 1. Z dniem 01.03.2015 roku skład zarządu i rady nadzorczej spółki będzie
następujący:
Zarząd Spółki:
Prezes Zarząd - Marcin Boszko
Rada Nadzorcza :
Dominik Staroń,Piotr Międlar,Artur Górski,Łukasz Ochman,Aleksander Gil

Po 2. Na walnym zgromadzeni akcjonariuszy został powołany nowy zarząd spółki,który
po objęciu funkcji przedstawi strategię dalszego rozwoju spółki.

Po 3. Spółka Ipogeo przekroczyła próg 50% głosów na zgromadzeniu akcjonariuszy i posiada akcje spółki Jurajski Dom Brokerski S.A. w ilości 22.200.000 stanowiących 47,24% kapitału i 56,49% głosów na WZA. Odnośnie zamiarów dalszego zwiększania udziału w ogólnej liczbie głosów w okresie 12 miesięcy od złożenia zawiadomienia, spółka Ipogeo Sp. z o.o. zamierza zwiększyć posiadany udział w ogólnej liczbie głosów do 75%.

Także będzie tu się jeszcze sporo działo.Warto mieć ten papier.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FINTECH 2,07% 1,48 2022-01-17 09:51:40