Forum Giełda +Dodaj wątek

wniosek o zmiane trybu i zarządu

Zgłoś do moderatora
Prognozy finansowe opublikowane przez Orzel sa w dn 02,10,14 wskazują że nie przewiduje on w okresie prognozy spłacić 10m dla obligatariuszy. Propozycje układowe zawierają jedynie wypłatę odsetek przez 3 lata ?! , Propozycje układowe nie przewidują wykupu obligacji. Jeżeli zarząd Orła nie wypracował metody wykupu obligacji lub ich rolowania z podaniem nowej daty wykupu to likwidacja majątku jest jedynym sensownym sposobem zaspokojenia wierzycieli. Przy założeniu że nowy zarządca dokona restrukturyzacji i obniżenia kosztów chociażby dotychczasowego nieudolnego zarządu a następnie sprzeda całość przedsiębiorstwa to taka strategia ma sens.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZLOPONY -3,57% 2,70 2021-11-30 16:08:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.