Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Witam ma ktoś cdm i sdig ?

Zgłoś do moderatora
Od 52 wersji firefoxa nie ma możliwości uruchamiania javy
Macie jakieś rozwiązanie ?
Dzięki
  • Witam ma ktoś cdm i sdig ? Autor: ~olo