Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 816,00 zł , zmiana od tamtej pory: 55,01%

WIGOMETR INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH 2.01. - 6.01.2023 r.

Zgłoś do moderatora
Ponieważ operujemy na wszystkich spółkach GPW nasz WIGOMETR obejmuje cały rynek.
PRZYPOMINAM - OBSTAWIAMY WIG, a nie WIG20.

Do naszego WIGOMETRU przyjmowane będą tylko wpisy dokonywane na wątku do niedzieli 1.01.2023 r. do godz. 24.  
Wpisy po godzinie 24 nie będą uwzględniane przy obliczaniu WIGOMETRU.
Proszę pamiętać i stosować następujące zasady.
JEDEN post. W temacie postu proponuję wpisywać słowo WZROST lub SPADEK, można dodać ewentualnie wielkość % zmiany.
Dopuszcza się wzorem wątków kolegów kontraktowców na komentowanie sytuacji na GPW.

Dynamiczna tabela typowań i podsumowanie tygodnia (T22,W22 i P22) - (patrz tabela w linku poniżej).

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Hdu2ItUdw1PudPGrLrPWqi9vhEi9UcSqlxTWKlHFuo0/edit#gid=1988828160 

ARCHEO WIGOMETRU za lata 2007 - 2020 - tabelka.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1edNubOccQbnjQsR6pjgWQ-xihHi21f1brdsiF5bSVjM/edit#gid=1097423912  

Zapraszam do typowania.

p.s.1
zwycięzcami WII tradycyjnego zostali
211marek 34
bryka, jacek303 i pit 31
pełne wyniki będą pokazane w zakładce T23

zwycięzcami pierwszego WII % zostali
pit
operato
211marek

pełne wyniki będą pokazane w zakładce P23

W zakładce T22 będziemy fetować zwycięzców IV kwartału 2022 r. - w kolejności zajętych miejsc 211marek, bryka, pit, seneka
W zakładce P22 będziemy fetować zwycięzców IV kwartału 2022 r. - w kolejności zajętych miejsc operato, pit, Luzak

SERDECZNE GRATULACJE !!!

p.s.2
Do byłych i obecnych STAŁYCH uczestników WII.
Zadajemy sobie pytanie, czy jest sens kontynuacji Wigometru w 2023 roku?
W 2022 roku mieliśmy 15 stałych typujących ale kilka osób już zadeklarowało wycofanie się z typowania.
Jeżeli liczba uczestników STAŁYCH, którzy regularnie co tydzień typują, w trzech kolejnych tygodniach spadnie poniżej 10 osób zawiesimy prowadzenie WIGOMETRU do końca kwartału, w którym tak się stanie.
Ponowne wznowienie będzie zależało od reakcji na forum.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,04% 2 815,00 2025-09-22 17:04:40
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.