Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,10 zł , zmiana od tamtej pory: -30,75%

Wig Energia 100 % wzrostu a Kogeneracja 15 % wzrostu.

Zgłoś do moderatora
100 % wzrostu Wig Energia wzrósł od listopada 2020r, Wykres WIG-ENERG - Notowania indeksów giełdowych - Bankier.pl 

15 % wzrosła Kogeneracja od listopada 2020r. Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA SA (KOGENERA) - Notowania GPW - Giełda - Bankier.pl - 1 

Mamy więc bardzo dużą dysproporcję we wzrostach sektora energetycznego a Kogeneracją, która raportuje świetne wyniki poparte zdrowym cash flow. Może to wynikać z płynności pomiędzy tuzami energetyki: PGE, Tauron, Enea które większy kapitał patrzy jako pierwsze do wzięcia za względu na płynność... Te mniejsze perełki zostają dostrzeżone później i mam nadzieję, że KGN dorówna skali wzrostów w sektorze energetycznym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOGENERA -0,79% 25,00 2022-12-09 12:25:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.