Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,55 zł , zmiana od tamtej pory: -78,41%

Wieści o MD Games i DDS w tym roku !!

Zgłoś do moderatora
Prezes liczy na to, że wersje DDS na konsole Xbox i Playstation pojawią się jeszcze w tym roku. Wcześniak przyznał, że certyfikacja gier na konsole jest bardziej restrykcyjna niż w przypadku komputerów PC, ale - jak ocenił - jakiekolwiek zmiany w grze na pewno nie powinny wpłynąć na sposób rozgrywki.
"Na tym etapie nie widzę rzeczy, których nie da się przeskoczyć" - powiedział, pytany o kontrowersyjną tematykę DDS.
Nad wersją konsolową gry pracuje MD Games, w którym Movie Games ma 40 proc. udziałów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGEUS 0,00% 1,63 2025-10-06 11:15:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.