Chcę się z Wami podzielić moim pomysłem na tej spółce, bo jest wielka dla niej szansa, by zarabiać kapitał. Przy wzrostach sprzedałem kilka tysięcy akcji jak każdy, zarabiając co nie co... Wiem , że jest szansa, którą możemy wykorzystać. Przez ten czas przyglądałem się uważnie, czytałem forum. Dziękuję Wam za wiedzę, którą przekazywaliście mi tutaj. Nie znam zarządu, bo nie szukałem z Nim kontaktu. Czekałem tylko na czkawkę tej spółki, bo tak mi wskazywał mój algorytm, na bazie własnego patentu i wnikliwej analizy notowań giełdowych. Mam własne produkty biznesowe, ale też i inne możliwości. Pytajcie, a zainteresowanym odpowiem... Pozdrawiam