Obstawiam, ze przed nami tydzień potężnych wzrostow, a myśle tak z kilku powodów:
1/ w poniedziałek publikacja mam nadzieje dobrych wyników za IH 2020
2/ po publikacji Zarząd może wrócić do zakupywania akcji - z moich obliczeń wynika, ze Panowie maja jeszcze ponad milion złotych do wydania
3/ w środę konferencja podsumowująca wyniki 1H oraz nowe informacje na temat avia solar
Pozdrawiam wytrwałych Inwestorów :)