Forum Giełda +Dodaj wątek

* Wielki sukces polskiej firmy.Przychody wzrosły o 15000 proc.

Zgłoś do moderatora
Przychody wyższe o ponad 15 tys. proc. pozwoliły giełdowej spółce Netmedia zająć drugie miejsce w rankingu "Technology Fast 500" wśród firm z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki
O miejscu w rankingu decyduje to, jak szybko rosły w ostatnich pięciu latach przychody operacyjne spółki. W przypadku Netmedia od 2005 r. urosły one o ponad 15 tys. proc. To kawałek artykułu z wczoraj ale do dzisiaj widnieje na gazeta.pl dział Biznes główna strona.
  • * Wielki sukces polskiej firmy.Przychody wzrosły o 15000 proc. Autor: ~linux

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.